Snowboarda Başlamak İçin 5 Neden

Kış mevsimi geliyor , kimi için soğuğu kimi için ise eğlenceyi ifade eden bu mevsim , özellikle kış sporu ile ilgilenenler için heyecanla beklenen bir dönem. Peki siz kış mevsimi için ne hissediyorsunuz. Bu mevsimi sevenler için daha eğlenceli hale getirecek , sevmeyenler için ise , heyecanla beklenecek bir dönem haline getirmek için bir tavsiyemiz var , ‘Snowboard’. Kış sporları içinde en havalı ve keyifli olan bu spora başlamak için işte size 5 neden.

1- Kışı Eğlenceli Hale Getirir

Kış mevsimini , karlı bir mevsimi , soğuğu , sevende vardır elbette sevmeyende , ama aslında kış gerçekten eğlencelidir. Snowboard sevenlerin kış mevsimini iple çektiklerini düşününce , kış gerçekten de snowboardcular için en güzel mevsimdir. Boardları ile beyaz karlar üzerinde süzülürken , rengarenk kıyafetleri ile uçsuz bucaksız beyazlığın çiçekleri gibi mevsime renk verirler. Gönüllerince eğlenip kışın tadını çıkarırlar.

2- Snowboard Birçok Sporun Anahtarıdır

Sporla içinde en popüler ve en havalı olanları muhakkak boardlar üzerinde yapılanlarıdır. Sörf , wakeboard , kitesurf gibi birçok spor boardla yapıldığından , bu disiplinlerdeki board kullanım tekniğini snowboardla geliştirebilirsiniz. Birçok snowboardcu kış bitiminde yazın gelmesi ile board tutkusunu su sporları ile sürdürür. Yani snowboard demek birçok su sporlarına altyapı oluşturmak demektir. Sporla daha fazla sporla iç içe olmak için snowborda başlayın.
3- Snowboard İletişim ve Eğlencedir

Snowboardcular iletişime açıktır. Konuşmayı ve iletişim kurmayı severler , sosyaldirler. Snowboard hakkında ve sporlar hakkında konuşmaktan keyif alırlar. Birbirlerine yeni kazanımlar katmayı severler. Snowboardcular eğlenmeyi sever , karlı bir kış gününde dağın zirvesinde olsa bile eğlenecek ve atmosferin tadını çıkaracak bir şeyler bulurlar.

4- Snowboard Özgürlük ve Keşiftir

Snowboardcular pistlerini kendileri oluşturmayı ve daha free style olmayı severler. Onlar için her zaman keşfedecek yeni bir parkur yeni bir kar örtüsü vardır. Onlar yeniliğe açıktır. Snowboardcular yeni parkurları ve yeni kayak merkezlerin severler onlar için seyahat etmek yeni yerler ve yeni pistler görmek inanılmaz derecede eğlencelidir. Hayata bakış açıları renkli ve yaratıcıdır.

 

5- Snowboardcular Trendleri Belirler

Snowboard severler her zaman kayak merkezlerinin havalı tipleri olmuşturlar. Boardları ile , kıyafetleriyle kask ve bereleri ile kış mevsiminin ve kış sporlarının modasını belirlerler. Cool oldukları kadar arkadaş canlısı ve iletişim kurmayı seven insanlardır. Kayak merkezlerinde eğlence denilince ve spor ekstrem delince ilk akla onlar gelir.

 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir